Play Stop  
Profil Služby Semináře Fotogalerie Reference Ceník Kontakt  

DŮM/BYT „NA MÍRU“ – MISTROVSKÉ FENG SHUI

Mistrovské Feng shui umožňuje uzpůsobit a vyladit prostor tak, aby své obyvatele z dlouhodobého hlediska harmonizoval a ozdravoval. Jedná se o velmi složitou a vysoce sofistikovanou část Feng shui, v níž se pro konkrétní lidi hledají nejvhodnější sektory v prostoru, barvy, materiály, polohy postelí a pracovních stolů, vybírají se sektory nebo místnosti sourozencům, propojují partneři, rodiče a děti, dále se určuje přesná orientace celého domu, rozmisťují jednotlivé místnosti, určuje místo pro hlavní vstup, atd.

K tomu je mimo jiné nezbytné provést astrologický rozbor 4. Pilíře, kde zjistím, jaké prvky – tedy barvy, materiály, speciální doplňky, světové strany, atd. je konkrétním lidem třeba doplnit, aby se uvedli do rovnováhy. A pro vzájemné propojení členů rodiny je třeba zpracovat Astrotyp (viz. Taoistická astrologie).

Pokud se klient rozhodne pro Mistrovské Feng shui je nezbytné, abychom našli mezi sebou důvěru a vzájemné souznění. Je dobré, pokud se klient otevře a umožní mi vyhodnotit priority k harmonizování.

V této části Feng shui je u poradce nezbytný citlivý přístup a rozvinutý emocionální kvocient.