Play Stop  
Profil Služby Semináře Fotogalerie Reference Ceník Kontakt  

PLÁNOVÁNÍ STAVBY PODLE FENG SHUI

Věděli jste, že pokud chcete postavit dům, provést rekonstrukci, zařídit byt nebo kancelář podle Feng shui, je třeba ze všeho nejdříve navštívit poradce Feng shui?

Současná praxe je taková, že investor zpravidla přichází k poradci s již vyhotovenou studií či projektem, což zpravidla vede k tomu, že se případnými změnami a zásahy zvyšuje časová a finanční náročnost takové studie nebo projektové části stavby.

Pokud tedy plánujete stavbu podle Feng shui, navštivte mne s „čistým papírem“, ale s představou o velikosti, tvaru, materiálu a typu domku, počtu místností, sestavou budoucích obyvatel včetně pejska a kočičky a adresou. Vše ostatní jako technické zabezpečení, energetické zdroje, ekologie,…se probírá operativně a Vy sami rozhodujete, jak obsáhlé Feng shui pro svůj dům zvolíte.

Pro zjednodušení spolupráce a komunikace spolupracuji v současné době s architekty a projektanty, firmami a lidmi nakloněnými Feng shui a se vztahem ke zdravému bydlení, ekologii, alternativním zdrojům energie a s holistickým přístupem k člověku a jeho životnímu prostředí.